אפליקציית רמזור

אפליקציית הרמזור פותחה על ידי משרד הבריאות במטרה להציג בצורה פשוטה וידידותית את ההנחיות המשתנות בין ישובים שונים בארץ, תוך התאמה אישית מקסימלית. ניתן להנפיק דרכה תו ירוק ועסקים יוכלו לסרוק דרכה תעודות התחסנות והחלמה של לקוחותיהם.

מהי אפליקציית רמזור

אפליקציית הרמזור פותחה ע"י משרד הבריאות במטרה לתמוך במתווה הרמזור ולהציג בצורה פשוטה וידידותית את ההנחיות המשתנות בין ישובים שונים בארץ, תוך התאמה אישית מקסימלית.

האפליקציה מציגה הנחיות המבוססות על מיקום ספציפי ותחומי עניין אישיים. את כל ההעדפות והמידע הפרסונלי ניתן לעדכן ולשנות בכל רגע נתון בהתאם לאורח החיים ולשינויים המתרחשים בהם, וכך לקבל הנחיות רלוונטיות והסברים ברורים, בשפה נעימה ובגובה העיניים.

איך מורידים את האפליקציה לטלפון הנייד

אפליקציית הרמזור זמינה גם ב-Apple Store וגם ב-Google Play, וניתן להורידה לטלפון האישי.
*אם מותקנת אצלך גרסה מוקדמת מה 21.2.2021 אנו ממליצים להסירה ולהתקין מחדש.
האפליקציה נתמכת בארבע שפות: עברית, אנגלית, רוסית, ערבית. בשלב זה תהיה זמינה רק בחנויות בישראל, אך יש כוונה להפיץ גם לחנויות בחו"ל במועד מאוחר יותר.

איך מנפיקים תו ירוק באמצעות האפליקציה

מטרתו של התו הירוק הוא להוות אישור כניסה למקומות ומבנים עבור מחלימים ומתחסנים.
לפרטים נוספים על התו הירוק 

הנפקת תו ירוק דרך אפליקציית "רמזור" היא פשוטה ומהירה, ודורשת הליך הזדהות קצר. לאחר הורדת האפליקציה יש לבחור באפשרות "הנפקת תו ירוק". בסיום תהליך ההנפקה יוצג התו הירוק ומעליו תמונת אנימציה המעידה על השלמת התהליך.

תוקף התו הירוק דרך האפליקציה הוא לחודש. התו נשאר זמין באפליקציה ואינו דורש הפקה מחודשת עבור כל כניסה. כאשר תדרשו להציג את התו, ניתן להציג את האפליקציה באמצעות הבחירה ב-"הצגת תו ירוק" ביחד עם הצגת תעודה מזהה. באמצעות התו ניתן יהיה להיכנס לעסקים או לאירועים הפועלים תחת מתווה התו הירוק.

ניתן להנפיק תו ירוק להורדה דרך דף הנפקת תעודות באתר

איך ניתן להכניס לעסקים לקוחות בעלי תעודות התחסנות או החלמה

בשבועות הקרובים בעלי עסקים יוכלו לסרוק את תעודת ההתחסנות או ההחלמה של לקוחותיהם דרך אפליקציית "רמזור", ולאמת את פרטיהם בליווי תעודה מזהה.

יש להוריד את האפליקציה ולסרוק את הקוד בתעודת ההתחסנות או ההחלמה באמצעות הסורק באפליקציה. אם התעודות בתוקף יוצג אישור כניסה על גבי המסך.

הנפקת תו ירוק באפליקציית הרמזור         סריקת תעודות באפליקציית הרמזור

עוד על אפליקציית רמזור בעסקים